Odkurzacz workowy BGBS2LB1
Symbol: BGBS2LB1
Dostępność: 4 szt.
Cena: 440.10 Cena przed promocją: 489.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: BGBS2LB1
Dostępność: 4 szt.
Cena: 440.10 Cena przed promocją: 489.00 -10%
Rata 0% już od: / mc
Technologia silników Bosch- moc "Made in Germany"
Ciesz się ze stale mocną efektywnością z odkurzaczami marki Bosch: od ponad 65 lat rozwijamy i produkujemy silniki Bosch w Niemczech oczekując, aby odkurzacz nie tylko zapewniał optymalne rezultaty ale równiez służył na lata. Dlatego obejmujemy silniki w wybranych odkurzaczach Bosch 10 letnią gwarancją.
Oszczędność i rzadsza wymiana
Konstrukcja odkurzacza pozwala na swobodne rołożenie się worka i wykorzystanie dostępnego miejsca w komorze, również wykorzystując miejsce w jej górej części. Worek przymocowany do uchytu nie oganicza żaden koszyczek. Dzięki temu worek wystarczy na dłużej i rzadziej się go wymienia oszczędność czasu i pieniędzy.
Przyjazne dla środowiska materiały i trwały silnik
Marka Bosch jest zaangażowana w zrównoważony rozwój, dlatego jej urządzenia są opracowywane z myślą o ochronie środowiska. Ten odkurzacz jest wykonany w 64% z tworzyw pochodzących z recyklingu, a samo opakowanie nadaje się w 100% do recyklingu. A dzięki trwałemu silnikowi, będziesz cieszyć się urządzeniem przez długi czas.
Komfortowy w obsłudze, łatwy w przechowywaniu.
Dzięki swojej konstrukcji odkurzacz jest niezwykle lekki. Nie potrzeba dużo wysiłku, aby go przenieść lub odkurzyć schody, trzymając go w ręku. A ponieważ ma niewielkie wymiary to zmieści się nawet do małego schowka. Dzięki temu masz więcej miejsca w szafie na inne potrzebne rzeczy.
| Informacje o produkcie | |
| Typ | Odkurzacz workowy |
| Moc | 600 W |
| Poziom hałasu | 80 dB |
| Worek | Syntetyczny |
| Pojemność | 3.5 l |
| Filtr | Mikrofiltr |
| Zasięg | 8 m |
| System parkowania | Poziomy Pionowy |
| Funkcje | Uchwyt |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary |
23.7 x 29 x 36.7 cm |
| Waga | 4.2 kg |
| Pozostałe parametry |
|
| Oznaczenia | |