Odkurzacz bezworkowy BGC05AAA1
Symbol: BGC05AAA1
Dostępność: 9 szt.
Cena: 473.40 Cena przed promocją: 526.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: BGC05AAA1
Dostępność: 9 szt.
Cena: 473.40 Cena przed promocją: 526.00 -10%
Rata 0% już od: / mc
Odkurzacz bezworkowy Serie | 2 BGC05AAA1
Kompaktowy odkurzacz z systemem łatwego przechowywania.
Skuteczność
Higiena
Komfort
| Informacje o produkcie | |
| Typ | Odkurzacz bezworkowy/cyklonowy |
| Poziom hałasu | 78 dB |
| Worek | Brak worka |
| Filtr | PureAir |
| Długość przewodu | 600 cm |
| Zasięg | 9 m |
| System parkowania | Poziomy |
| Funkcje | Regulacja mocy Składana rura Uchwyt Automatyczny zwijacz przewodu |
| Kolor | Fioletowy Czarny |
| Wymiary |
314 x 268 x 381 mm |
| Waga | 7.1 kg |
| Oznaczenia | |