Odkurzacz sucho/mokro 20L z gniaz.elek. AT-DXV20PTA
Symbol: AT-DXV20PTA
Dostępność: 18 szt.
Cena: 518.74 Cena przed promocją: 576.38 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: AT-DXV20PTA
Dostępność: 18 szt.
Cena: 518.74 Cena przed promocją: 576.38 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Części wodoodporne | Tak |
| Rodzaj czyszczenia | Suche i mokre |
| Kompaktowa konstrukcja | Tak |
| Uchwyty do przenoszenia | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Żółty |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Napięcie wejściowe AC | 230 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 / 60 Hz |
| Moc pobierana | 1050 W |
| Długość kabla | 3 m |
| Funkcja dmuchania | Tak |
| Wbudowane gniazdko elektryczne | Tak |
| Pojemność | 20 l |
| Podciśnienie | 15 kPa |
| Liczba kół | 4 szt. |
| Poziom hałasu | 80 dB |
| Dołączony wąż | Tak |
| Torba do przechowywania | Tak |
| Worek dołączony | Tak |
| Filtr HEPA | Tak |
| Szczotka | Tak |
| Szerokość | 355mm |
| Długość | 385mm |
| Wysokość | 500mm |
• Zachować ostrożność podczas użytkowania i konserwacji, aby uniknąć kontaktu z szkodliwymi substancjami.
• Produkt wymaga specjalnej utylizacji. Nie wyrzucać do zwykłego śmietnika.
• Urządzenie może emitować szkodliwe substancje. Należy używać odpowiedniego sprzętu ochronnego.