Ochraniacz ciała LEATT Body Protector 5.5 Evo rozmiar M (166-172cm)
Symbol: 5025202261
Dostępność: 5 szt.
Cena: 1428.18 Cena przed promocją: 1586.87 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 5025202261
Dostępność: 5 szt.
Cena: 1428.18 Cena przed promocją: 1586.87 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Regulowane ramiączka | Tak |
| Wzrost użytkownika | 166 - 172 cm |
| Dedykowana płeć | Unisex |
| Cechy szczególne | Ochrona Leatt®: 24/25 pkt., design 3D, system BraceOn, Hard shell + FlexMesh Pro |
| Rozmiar (S/M/L) | M |
| Typ produktu | Ochraniacz klatki piersiowej i pleców |
| Wentylacja pleców | Tak |
| Budowa | Twarda |
| Główny kolor produktu | Czarny |
| Przeznaczenie | Dorosły |
| Certyfikaty | Front EN1621-3 Level 2, Back EN1621-2 Level 2, Elbow and Shoulder EN1621-1, FFM, ISR |
| Waga produktu | 2,4 kg |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szerokość | 520mm |
| Długość | 110mm |
| Wysokość | 590mm |