Kask Kortal Race MIPS 10521_8375_59-62 POC
Symbol: 10521_8375_59-62
Dostępność: 1 szt.
Cena: 1083.11 Cena przed promocją: 1203.46 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 10521_8375_59-62
Dostępność: 1 szt.
Cena: 1083.11 Cena przed promocją: 1203.46 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Typ wentylacji | Stały |
| Styl kasku | Półotwarty |
| Materiał pianki ochronnej | Styropian (EPS) |
| Przedział obwodu głowy | 59 - 62 cm |
| Typ konstrukcji | Konstrukcja formy wtryskiwanej |
| Wentylacja | Tak |
| Regulacja dopasowania | Tak |
| Przeznaczenie | Dorosły |
| Waga produktu | 470 g |
| Rozszerzony kolor produktu | Fluorescent Orange AVIP/Uranium Black Matt |
| Dedykowana płeć | Unisex |
| Aktywność | Kolarstwo elektryczne, Kolarstwo szosowe, Kolarstwo górskie |
| Typ sportowego nakrycia głowy | Kask |
| Regulowany daszek | Tak |
| Materiał powłoki kasku | Polikarbonat |
| Kolorystyka | Dwukolorowy |
| Specyficzne technologie | System RECCO®, NFC Medical ID Chip, Eye garage, Daszek Breakaway |
| Zdejmowany daszek | Tak |
| Wykończenie | Matowe |
| Cechy specyficzne zabezpieczające | MIPS |
| Typ zapięcia | Zapięcie klamrowe |
| Rozmiar (S/M/L) | XL - XXL |
| Kolor produktu | Pomarańczowy, Czarny |
| System dopasowania | Pokrętło |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szerokość | 383mm |
| Długość | 250mm |
| Wysokość | 200mm |
• Przechowywać kask w miejscu suchym i chronić przed działaniem wysokich temperatur.
• Nie używać kasku, który został uszkodzony w wyniku wypadku.
• Sprawdzić, czy kask jest dobrze dopasowany przed każdym użyciem.