Oasy Natury Soft Jelly Tuna with aloe 150 gr
Dostępność: 30 szt.
Cena: 12.97 Cena przed promocją: 14.41 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 30 szt.
Cena: 12.97 Cena przed promocją: 14.41 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Sierść i skóra |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Silna odporność |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Zdrowie ogólne |
| Rodzaj opakowania | Puszka |
| Waga produktu | 150 g |
| Forma dawkowania | Stały |
| Rasa kota | Każda rasa |
| Kategoria produktu | Karma mokra |
| Zakres wagowy | 0 g - 200 g |
| Główny smak | Ryby |
| Bezglutenowe | Tak |
| Bez soi | Tak |
| Dodatkowe cechy | Wspomaganie odporności |
| Dodatkowe cechy | Sierść i skóra |
| Dodatkowe cechy | Zdrowie ogólne |
| Dodatkowe cechy | Bez kurczaka |
| Dodatkowe cechy | Bezglutenowe |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Bez cukru | Tak |
| Seria | OASY Natury |
| Kategoria | Dla kota |
| Klasyfikacja weterynaryjna | Mieszanka paszowa uzupełniająca |
| Białko | 14% |
| Popiół surowy | 1,5% |
| Zawartość tłuszczu | 0,4% |
| Włókna surowe | 0,1% |
| Zawartość wilgoci | 83,5% |
| Szerokość | 85mm |
| Długość | 85mm |
| Wysokość | 50mm |
• Produkt należy przechowywać w chłodnym i suchym miejscu.
• Nie przekraczać zalecanej dawki dziennej.
• Po otwarciu przechowywać w lodówce i zużyć w ciągu 48 godzin.