Oasy Delicatese Chicken 85gr
Dostępność: 7 szt.
Cena: 6.23 Cena przed promocją: 6.92 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 7 szt.
Cena: 6.23 Cena przed promocją: 6.92 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Bez cukru | Tak |
| Waga produktu | 85 g |
| Rasa kota | Każda rasa |
| Forma dawkowania | Stały |
| Bezglutenowe | Tak |
| Bez soi | Tak |
| Rodzaj opakowania | Saszetka |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Wybredny |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Zdrowie ogólne |
| Zakres wagowy | 0 g - 200 g |
| Klasyfikacja weterynaryjna | Karma pełnoporcjowa |
| Kategoria | Dla kota |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Kategoria produktu | Karma mokra |
| Dodatkowe cechy | Zdrowie ogólne |
| Dodatkowe cechy | Wybredny |
| Dodatkowe cechy | Bezzbożowe |
| Dodatkowe cechy | Bezglutenowe |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Seria | OASY Delicatesse |
| Główny smak | Kurczak |
| Zawartość wilgoci | 79,5% |
| Zawartość tłuszczu | 6,8% |
| Popiół surowy | 1,8% |
| Włókna surowe | 0,5% |
| Białko | 10,5% |
| Szerokość | 115mm |
| Długość | 20mm |
| Wysokość | 75mm |
• Nie przekraczać zalecanej dawki dziennej.
• Produkt należy przechowywać w chłodnym i suchym miejscu.
• Po otwarciu przechowywać w lodówce i zużyć w ciągu 48 godzin.