Animonda Carny Adult Pouch Chicken,Rabbit 85g
Dostępność: 30 szt.
Cena: 7.02 Cena przed promocją: 7.80 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 30 szt.
Cena: 7.02 Cena przed promocją: 7.80 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Bez soi | Tak |
| Forma dawkowania | Stały |
| Rodzaj opakowania | Saszetka |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Brak szczególnych potrzeb |
| Bezglutenowe | Tak |
| Bez cukru | Tak |
| Waga produktu | 85 g |
| Rasa kota | Każda rasa |
| Dodatkowe cechy | Bezglutenowe |
| Dodatkowe cechy | Bezzbożowe |
| Główny smak | Kurczak |
| Seria | ANIMONDA Carny |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Kategoria produktu | Karma mokra |
| Zakres wagowy | 0 g - 200 g |
| Kategoria | Dla kota |
| Popiół surowy | 2,5% |
| Białko | 10,5% |
| Zawartość wilgoci | 85% |
| Włókna surowe | 0,4% |
| Zawartość tłuszczu | 5% |
| Szerokość | 89mm |
| Długość | 18mm |
| Wysokość | 145mm |
• Po otwarciu przechowywać w lodówce i zużyć w ciągu 48 godzin.
• Nie przekraczać zalecanej dawki dziennej.
• Produkt należy przechowywać w chłodnym i suchym miejscu.