Oasy Chunks in gravy Adult TUNA 85gr
Dostępność: 4 szt.
Cena: 4.76 Cena przed promocją: 5.29 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 4 szt.
Cena: 4.76 Cena przed promocją: 5.29 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Rasa kota | Każda rasa |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Zdrowie ogólne |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Witalność |
| Waga produktu | 85 g |
| Rodzaj opakowania | Saszetka |
| Bez cukru | Nie |
| Bez soi | Tak |
| Forma dawkowania | Stały |
| Bezglutenowe | Tak |
| Kategoria | Dla kota |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Główny smak | Ryby |
| Zakres wagowy | 0 g - 200 g |
| Kategoria produktu | Karma mokra |
| Dodatkowe cechy | Bezglutenowe |
| Dodatkowe cechy | Zdrowie ogólne |
| Klasyfikacja weterynaryjna | Karma pełnoporcjowa |
| Zawartość wilgoci | 83% |
| Białko | 8% |
| Zawartość tłuszczu | 4,5% |
| Popiół surowy | 2% |
| Włókna surowe | 0,8% |
| Szerokość | 140mm |
| Długość | 15mm |
| Wysokość | 90mm |
• Produkt należy przechowywać w chłodnym i suchym miejscu.
• Po otwarciu przechowywać w lodówce i zużyć w ciągu 48 godzin.
• Nie przekraczać zalecanej dawki dziennej.