ORIJEN Regional Red - sucha karma dla psa - 11,4kg
Dostępność: 30 szt.
Cena: 576.59 Cena przed promocją: 640.66 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 30 szt.
Cena: 576.59 Cena przed promocją: 640.66 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Rodzaj opakowania | Worek |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Brak szczególnych potrzeb |
| Forma dawkowania | Stały |
| Rasa psa | Każda rasa |
| Bez cukru | Tak |
| Bezglutenowe | Tak |
| Bez soi | Tak |
| Waga produktu | 11,4 kg |
| Dodatkowe cechy | Budowa mięśni |
| Dodatkowe cechy | Bezzbożowe |
| Dodatkowe cechy | Zdrowie ogólne |
| Dodatkowe cechy | Bezglutenowe |
| Dodatkowe cechy | Bez kurczaka |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Kategoria produktu | Karma sucha |
| Główny smak | Wołowina |
| Wielkość rasy | Odpowiednie dla wszystkich ras |
| Kategoria | Dla psa |
| Zakres wagowy | 10 kg - 15,9 kg |
| Popiół surowy | 9% |
| Białko | 38% |
| Włókna surowe | 5% |
| Zawartość wilgoci | 12% |
| Zawartość tłuszczu | 18% |
| Szerokość | 370mm |
| Długość | 130mm |
| Wysokość | 480mm |
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od bezpośredniego światła słonecznego.
• Przestrzegać zalecanej dawki karmy zgodnie z instrukcjami na opakowaniu.
• Zapewnić, że miska psa jest zawsze czysta, aby zapobiec zanieczyszczeniu karmy.