ONKRON TS2081-B Stojak Mobilny do TV 70"-110", max 125 kg, czarny
Symbol: TS2081-B
Dostępność: 4 szt.
Cena: 993.61 Cena przed promocją: 1104.01 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: TS2081-B
Dostępność: 4 szt.
Cena: 993.61 Cena przed promocją: 1104.01 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Materiał obudowy | Stal |
| Liczba kół | 4 szt. |
| Koła | Tak |
| Maksymalny uchwyt VESA | 1000 x 800 mm |
| Maksymalny udźwig | 125 kg |
| Liczba obsługiwanych wyświetlaczy | 1 |
| Minimalny uchwyt VESA | 200 x 200 mm |
| Typ mocowania | Podłoga |
| Maksymalna wielkość ekranu | 2,79 m (110") |
| Minimalna wielkość ekranu | 177,8 cm (70") |
| Szerokość | 120mm |
| Długość | 1120mm |
| Wysokość | 470mm |