MACLEAN UCHWYT DO TV ELEKTRYCZNY SUFITOWY 32"-70" 35KG MC-880T
Symbol: MC-880T
Dostępność: 4 szt.
Cena: 1220.45
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: MC-880T
Dostępność: 4 szt.
Cena: 1220.45
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Zestaw do montażu | Tak |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Maksymalny uchwyt VESA | 600 x 400 mm |
| Moduł Tuya Smart System | Tak |
| Maksymalny udźwig | 35 kg |
| Typ mocowania | Montaż sufitowy i ścienny |
| Minimalna wielkość ekranu | 81,3 cm (32") |
| Maksymalna wielkość ekranu | 177,8 cm (70") |
| Szerokość | 300mm |
| Długość | 163mm |
| Wysokość | 750mm |
• Regularnie sprawdzaj mocowania i dokręcaj śruby w razie potrzeby, aby uniknąć upadku monitora/telewizora.
• Nie przekraczaj maksymalnej wagi lub rozmiaru ekranu przewidzianego dla danego uchwytu.
• Upewnij się, że uchwyt jest zamontowany na odpowiedniej ścianie/biurku zgodnie z instrukcją producenta.