Nożyce do trawy i żyw. 12V UM600DSAP MAKITA
Symbol: UM600DSAP
Dostępność: 30 szt.
Cena: 635.51 Cena przed promocją: 706.12 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: UM600DSAP
Dostępność: 30 szt.
Cena: 635.51 Cena przed promocją: 706.12 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Grubość cięcia (max) | 1,8 cm |
| Silnik | Silnik szczotkowy |
| Prędkość cięcia | 2500obr./min |
| Poziom hałasu | 85 dB |
| Maksymalna długość cięcia | 20 cm |
| Napięcie baterii | 12 V |
| Źródło zasilania | Akumulator |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Pojemność baterii | 2 Ah |
| Szerokość produktu | 177 mm |
| Długość produktu | 329 mm |
| Wysokość produktu | 131 mm |
| Ładowarka | Tak |
| Zawartość zestawu | Akumulatorowe nożyce do trawy i żywopłotu Makita UM600DSAP |
| Zawartość zestawu | Ładowarka x 1 |
| Zawartość zestawu | Osłona ostrza |
| Zawartość zestawu | Ostrze tnące |
| Zawartość zestawu | Karta gwarancyjna |
| Zawartość zestawu | Akumulator Li-Ion 12V max (2,0 Ah) |
| Zawartość zestawu | Instrukcja obsługi x 1 |
| Walizka | Nie |
| Akumulator | Tak |
| Ilość dołączonych baterii | 1 szt. |
| Szerokość | 430mm |
| Długość | 180mm |
| Wysokość | 210mm |
• Nie dotykaj ostrza podczas pracy urządzenia.
• Przechowuj poza zasięgiem dzieci.
• Nie zanurzaj urządzenia w wodzie.