Novox NC1 USB-C - Mikrofon pojemnościowy
Symbol: L1080067
Dostępność: 9 szt.
Cena: 246.71 Cena przed promocją: 274.12 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: L1080067
Dostępność: 9 szt.
Cena: 246.71 Cena przed promocją: 274.12 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Typ produktu | Mikrofon pojemnościowy |
| Kolor produktu | Czarny |
| Zawartość opakowania | Tripod x 1 |
| Zawartość opakowania | Osłona przeciwwietrzna x 1 |
| Zawartość opakowania | Kabel USB x 1 |
| Zawartość opakowania | Mikrofon x 1 |
| Interfejs urządzenia | USB Type-C |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Model | Mikrofon do podcastów |
| Stosunek sygnału do szumu | 80 dB |
| Maksymalny SPL | 120 dB |
| Czułość (1 kHz) | 17 mV/Pa |
| Typ kierunku mikrofonu | Kardioid |
| Pasmo przenoszenia | 30 - 18000 Hz |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Szerokość | 72mm |
| Długość | 120mm |
| Wysokość | 245mm |
• Używaj zgodnie z zaleceniami producenta.
• Unikaj kontaktu z wodą.
• Nie otwieraj obudowy urządzenia.