Nature's Protection White Dogs Grain Free Białoryba Junior Small and Mini Breeds 1.5 kg
Dostępność: 30 szt.
Cena: 73.03 Cena przed promocją: 81.14 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 30 szt.
Cena: 73.03 Cena przed promocją: 81.14 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Okres wzrostu |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Ciąża lub karmienie |
| Waga produktu | 1,5 kg |
| Bez cukru | Tak |
| Rodzaj opakowania | Worek |
| Rasa psa | Wszystkie rasy małych psów |
| Rasa psa | Wszystkie rasy psów miniaturowych |
| Dodatkowe cechy | Budowa mięśni |
| Dodatkowe cechy | Bez kurczaka |
| Dodatkowe cechy | Bezzbożowe |
| Dodatkowe cechy | Ciąża i laktacja |
| Dodatkowe cechy | Okres wzrostu |
| Dodatkowe cechy | Bezglutenowe |
| Bez soi | Tak |
| Bezglutenowe | Tak |
| Wiek pupila | Junior |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Forma dawkowania | Stały |
| Kategoria produktu | Karma sucha |
| Główny smak | Ryby |
| Zakres wagowy | 1 kg - 1,9 kg |
| Wielkość rasy | Mała rasa - do 10 kg |
| Kategoria | Dla psa |
| Oferta sezonowa | Lato z pupilem |
| Popiół surowy | 9% |
| Włókna surowe | 3,5% |
| Białko | 26% |
| Zawartość tłuszczu | 15% |
| Szerokość | 225mm |
| Długość | 200mm |
| Wysokość | 110mm |
• Przestrzegać zalecanej dawki karmy zgodnie z instrukcjami na opakowaniu.
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od bezpośredniego światła słonecznego.
• Zapewnić, że miska psa jest zawsze czysta, aby zapobiec zanieczyszczeniu karmy.