Nakładka wibracyjna na fotel Medisana MCH
Symbol: 88935
Dostępność: 20 szt.
Cena: 178.64 Cena przed promocją: 198.49 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 88935
Dostępność: 20 szt.
Cena: 178.64 Cena przed promocją: 198.49 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Liczba programów | 5 |
| Kolor produktu | Czarny |
| Częstotliwość wejściowa | 50 - 60 Hz |
| Moc | 9,6 W |
| Napięcie | 100 - 240 V |
| Waga produktu | 1,1 kg |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Tak |
| Szerokość | 420mm |
| Długość | 380mm |
| Wysokość | 130mm |