NATEC SPRĘŻONE POWIETRZE RACCOON AIR 600ML NSC-1763
Symbol: NSC-1763
Dostępność: 0 szt.
Cena: 22.29 Cena przed promocją: 24.77 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: NSC-1763
Dostępność: 0 szt.
Cena: 22.29 Cena przed promocją: 24.77 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Typ produktu | Powietrze w sprayu do czyszczenia |
| Właściwe wykorzystanie | PC |
| Pojemność | 600 ml |
| Liczba dołączonych produktów | 1 szt. |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS04: Gazy pod ciśnieniem |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS02: Substancje łatwopalne |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Szerokość | 285mm |
| Długość | 70mm |
| Wysokość | 70mm |
• Przechowywać z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, iskier, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu.
• Używać w dobrze wentylowanych pomieszczeniach.
• Nie dziurawić ani nie palić, nawet po zużyciu.