NATEC PASTA TERMOPRZEWODZĄCA HUSKY PUP 0,5G NPT-1580
Symbol: NPT-1580
Dostępność: 58 szt.
Cena: 3.76 Cena przed promocją: 4.18 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: NPT-1580
Dostępność: 58 szt.
Cena: 3.76 Cena przed promocją: 4.18 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Ilość | 1 |
| Kolor produktu | Szary |
| Pojemność | 0,2 ml |
| Gęstość | 3,15 g/cm³ |
| Przewodność cieplna | 4,63 W/mK |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Szerokość | 60mm |
| Długość | 10mm |
| Wysokość | 60mm |
• Unikać kontaktu ze skórą i oczami.
• Stosować w dobrze wentylowanych pomieszczeniach.
• Przechowywać z dala od dzieci.