Mysz Mad Catz M.M.O. 7+
Symbol: MM10NHINBL000-0
Dostępność: 30 szt.
Cena: 611.31
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: MM10NHINBL000-0
Dostępność: 30 szt.
Cena: 611.31
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Układ | Praworęczny |
| Waga produktu | 140 g |
| Długość produktu | 120 mm |
| Szerokość produktu | 90 mm |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 8 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 7 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 11 |
| Ilość | 1 |
| Rozdzielczość ruchu | 26000 DPI |
| Technologia wykrywania ruchu | Optyczny |
| Liczba przycisków | 22 |
| Typ przewijania (scroll type) | Koło |
| Zastosowanie | Uniwersalne |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Trwałość przycisków (milion kliknięć) | 80 |
| Częstotliwość Polling rate | 1000 Hz |
| Rodzaj przycisków | Wciskane przyciski |
| Przyspieszenie (max) | 50 G |
| Szerokość | 60mm |
| Długość | 190mm |
| Wysokość | 160mm |
• Nie otwierać obudowy, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem elektrycznym.
• Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
• Nie narażać na działanie wody ani innych cieczy.