Klawiatura mechaniczna Mad Catz S.T.R.I.K.E 11
Symbol: KS13NMUSBL000-0
Dostępność: 8 szt.
Cena: 480.38
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: KS13NMUSBL000-0
Dostępność: 8 szt.
Cena: 480.38
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Anti-ghosting | Tak |
| Długość kabla | 1,8 m |
| Wersja Bluetooth | 5.0 |
| Typ podświetlacza | RGB LED |
| Kolor powierzchni | Monochromatyczny |
| Kolor podświetlenia | Wielobarwny |
| Materiały | Aluminium |
| Materiały | Tworzywo sztuczne |
| Kolor produktu | Czerwony |
| Kolor produktu | Czarny |
| Styl klawiatury | Prosty |
| Podświetlenie | Tak |
| Regulowane podświetlenie | Tak |
| Rodzaj zasilania | USB |
| Wysokość produktu | 41 mm |
| Głębokość produktu | 119 mm |
| Szerokość produktu | 366 mm |
| Waga produktu | 827 g |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 8 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 7 |
| Liczba dołączonych produktów | 1 szt. |
| Dołączona myszka | Nie |
| Profil klawiatury | Wysokoprofilowy |
| Żywotność klawiszy klawiatury | 80 milionów znaków |
| Klawisze Windows | Tak |
| Urządzenie wskazujące | Nie |
| Zastosowanie | Gaming |
| Interfejs urządzenia | RF Wireless+Bluetooth+USB Type-A |
| Klawiatura numeryczna | Tak |
| Ilość klawiszy | 100 |
| Typ klawiatury | Mechaniczna |
| Rodzaj przełącznika | Mad Catz RED |
| Rozmiar klawiatury | Pełnowymiarowy (100%) |
| Zestaw słuchawkowy w zestawie | Nie |
| Szerokość | 405mm |
| Długość | 160mm |
| Wysokość | 70mm |
• Chronić przed przeciążeniem mechanicznym.
• Unikać kontaktu z cieczami.
• Nie używać w wilgotnym środowisku.