Myjka ciśnieniowa KARCHER K 4 Universal - 1.679-300.0
Symbol: 1.679-300.0
Dostępność: 30 szt.
Cena: 777.58 Cena przed promocją: 863.98 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 1.679-300.0
Dostępność: 30 szt.
Cena: 777.58 Cena przed promocją: 863.98 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Koła transportowe | Tak |
| Zbiornik na detergent | Tak |
| Złączka 1 | 3/4" |
| Wyjmowany pojemnik zbiornika | Tak |
| Filtr wody | Tak |
| Zakres ciśnienia | Wysokie ciśnienie |
| Długość przewodu | 5 m |
| Źródło zasilania | Prąd elektryczny |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Żółty |
| Długość węża | 6 m |
| System szybkozłącza Quick Connect | Tak |
| Napięcie wejściowe AC | 220- 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Obciążenie | 1800 W |
| Szerokość produktu | 310 mm |
| Waga produktu | 6,6 kg |
| Wysokość produktu | 865 mm |
| Głębokość produktu | 297 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 8,5 kg |
| Tempo maksymalnego przepływu | 420 l/h |
| Maksymalna temperatura wody | 40 °C |
| Ciśnienie robocze (min) | 20 bar |
| Regulowane ciśnienie | Tak |
| Ciśnienie robocze (max) | 130 bar |
| Maksymalna wydajność powierzchniowa | 30 m²/h |
| Zawartość opakowania | Wąż wysokociśnieniowy |
| Zawartość opakowania | Pistolet wysokociśnieniowy |
| Zawartość opakowania | Lanca Vario Power x 1 |
| Zawartość opakowania | Elastyczna siatka na wyposażenie dodatkowe |
| Zawartość opakowania | Dysza rotacyjna |
| Szerokość | 310mm |
| Długość | 390mm |
| Wysokość | 580mm |
• Regularnie sprawdzać stan kabla zasilającego i wtyczki, aby uniknąć ryzyka porażenia elektrycznego.
• Nie używać myjki ciśnieniowej w pobliżu źródeł wody bez odpowiedniego zabezpieczenia przed porażeniem prądem.
• Nie kierować strumienia wody w stronę osób, zwierząt lub delikatnych powierzchni.