Myjka ciśnieniowa 18V 5133004570 RYOBI
Symbol: 5133004570
Dostępność: 15 szt.
Cena: 565.90 Cena przed promocją: 628.78 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 5133004570
Dostępność: 15 szt.
Cena: 565.90 Cena przed promocją: 628.78 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Limonkowy |
| Model | Myjka ciśnieniowa |
| Tryby pracy | 3 |
| Zasilanie | akumulator |
| Napięcie | 18 V |
| Długość węża | 6 m |
| Waga produktu | 2 kg |
| Tempo maksymalnego przepływu | 182 l/h |
| Ciśnienie robocze (max) | 22 bar |
| Ładowarka | Nie |
| Adapter do butelki | Tak |
| Dołączony wąż | Tak |
| Akumulator | Nie |
| Dyfuzor | Tak |
| Szerokość | 420mm |
| Długość | 280mm |
| Wysokość | 210mm |
• Nie skierowuj strumienia wody na ludzi, zwierzęta lub urządzenia elektryczne.