Myjka ciśnieniowa KARCHER K 2 Power Control Home 1.673-603.0
Symbol: 1.673-603.0
Dostępność: 15 szt.
Cena: 626.89 Cena przed promocją: 696.54 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 1.673-603.0
Dostępność: 15 szt.
Cena: 626.89 Cena przed promocją: 696.54 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Żółty |
| Źródło zasilania | Prąd elektryczny |
| Filtr wody | Tak |
| Koła transportowe | Tak |
| Układ | Wyprostowany |
| Długość przewodu | 5 m |
| Zakres ciśnienia | Wysokie ciśnienie |
| Obciążenie | 1400 W |
| Napięcie wejściowe AC | 220-240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Wysokość produktu | 586 mm |
| Szerokość produktu | 280 mm |
| Waga produktu | 4 kg |
| Głębokość produktu | 246 mm |
| Ciśnienie robocze (max) | 110 bar |
| Maksymalna temperatura wody | 40 °C |
| Ciśnienie robocze (min) | 20 bar |
| Regulowane ciśnienie | Tak |
| Maksymalna wydajność powierzchniowa | 20 m²/h |
| Tempo maksymalnego przepływu | 360 l/h |
| Waga wraz z opakowaniem | 7 kg |
| Lanca dołączona | Tak |
| Przyrząd do czyszenia powierzchni | Tak |
| Lanca spryskująca Vario | Tak |
| Szerokość | 300mm |
| Długość | 300mm |
| Wysokość | 490mm |
• Regularnie sprawdzać stan kabla zasilającego i wtyczki, aby uniknąć ryzyka porażenia elektrycznego.
• Nie używać myjki ciśnieniowej w pobliżu źródeł wody bez odpowiedniego zabezpieczenia przed porażeniem prądem.
• Nie kierować strumienia wody w stronę osób, zwierząt lub delikatnych powierzchni.