Motorola Moto Watch 512MB Silver_Stainless Steel + Herbal Garden_Silicone Silver
Symbol: PG38C08264
Dostępność: 29 szt.
Cena: 567.42 Cena przed promocją: 630.47 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: PG38C08264
Dostępność: 29 szt.
Cena: 567.42 Cena przed promocją: 630.47 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Zalecana aktywność | Rowerowa |
| Zalecana aktywność | Bieganie |
| Sterowanie muzyką | Tak |
| Powiadomienia o połączeniach | Tak |
| Powiadomienia z kalendarza | Tak |
| Motywujący feedback | Tak |
| Powiadomienia SMS | Tak |
| Jakość snu | Tak |
| Akcelerometr | Tak |
| Czujnik oświetlenia otoczenia | Tak |
| Monitor pracy serca | Tak |
| Odnowiony | Nie |
| Elektryczny kompas | Tak |
| Żyroskop | Tak |
| Funkcja monitorowania treningu | Tak |
| Funkcja monitorowania naprężeń | Tak |
| Tworzywo paska | Silikon |
| Odporność na wodę | 1 ATM |
| Nazwa koloru opaski | PANTONE Herbal Garden |
| Pozycjonowanie na rynku | Zegarek sportowy |
| Kształt | Okrągły |
| Kolor paska | Zielony |
| Cechy zabezpieczeń | Odporny na zadrapania, Wodoodporna |
| Stopień ochrony IP | IP68 |
| Nazwa koloru | PANTONE Herbal Garden |
| Materiał obudowy | Aluminium, Stal nierdzewna |
| Rozmiar obudowy zegarka | 47 mm |
| Kolor obudowy zegarka | Srebrny |
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowana |
| Żywotność baterii | 13 dni |
| Szerokość paska | 2,2 cm |
| Szerokość produktu | 47 mm |
| Głębokość produktu | 47 mm |
| Waga produktu | 40 g |
| Grubość | 1,2 cm |
| GPS | Tak |
| Łączność z siecią komórkową | Nie |
| Pojemność pamięci RAM | 512 MB |
| Radio FM | Nie |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Wbudowana kamera/aparat | Nie |
| Pamięć Flash | 4 TB |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Zainstalowany system operacyjny | Android |
| Instrukcja szybkiej instalacji | Tak |
| Podstawa ładująca | Tak |
| Always-on display | Tak |
| Typ szkła | Corning Gorilla Glass 3 |
| Typ wyświetlacza | Cyfrowy |
| Technologia wyświetlacza | OLED |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Przekątna ekranu | 1,43" |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Tak |
| Wersja Bluetooth | 5.3 |
| Wi-Fi | Nie |
| Bluetooth | Tak |
| Szerokość | 170mm |
| Długość | 100mm |
| Wysokość | 60mm |