Mop Vileda 1-2 Spray MAX BOX
Symbol: 173502
Dostępność: 30 szt.
Cena: 125.39 Cena przed promocją: 139.32 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 173502
Dostępność: 30 szt.
Cena: 125.39 Cena przed promocją: 139.32 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czerwony |
| Kolor produktu | Biały |
| Funkcja antybakteryjna | Tak |
| Pojemność zbiornika na wodę | 0,6 l |
| Ilość sztuk | 1 |
| Materiały | Mikrofibra |
| Materiały | Plastik |
| Model | Końcówka mopa |
| Waga wraz z opakowaniem | 940 g |
| Wysokość opakowania | 165 mm |
| Szerokość opakowania | 595 mm |
| Głębokość opakowania | 145 mm |
| Szerokość | 110mm |
| Długość | 165mm |
| Wysokość | 595mm |