Mop Vileda Ultramax Box+ ściereczki 3szt.
Symbol: 177453
Dostępność: 16 szt.
Cena: 127.68 Cena przed promocją: 141.87 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 177453
Dostępność: 16 szt.
Cena: 127.68 Cena przed promocją: 141.87 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Ilość ściereczek | 3 szt, |
| Rodzaj czyszczenia | Suche i mokre |
| Materiał mopa | Mikro-włókna |
| Usuwalna końcówka mopa | Tak |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Czerwony |
| Materiały | Tworzywo sztuczne |
| Zmywalny | Tak |
| Maksymalna temperatura prania | 60 °C |
| Uchwyt do przenoszenia | Tak |
| Waga produktu | 1,8 kg |
| Szerokość | 285mm |
| Długość | 403mm |
| Wysokość | 288mm |
• Przechowywać z dala od dzieci.
• Przed pierwszym użyciem sprawdź stabilność i integralność produktu.
• Regularnie czyścić mopa zgodnie z zaleceniami producenta, aby zapobiec gromadzeniu się bakterii.