Monitor MultiSync EA272QB 27 cali czarny
Symbol: 60005917
Dostępność: 14 szt.
Cena: 2555.10 Cena przed promocją: 2839.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 60005917
Dostępność: 14 szt.
Cena: 2555.10 Cena przed promocją: 2839.00 -10%
Rata 0% już od: / mc
Sharp MultiSync EA272Q maksymalna powierzchnia ekranu, bez plątaniny kabli
W przypadku wyświetlania materiałów bogatych w szczegóły duże zagęszczenie pikseli w rozdzielczości QuadHD w połączeniu z 27-calowym aktywnym obszarem ekranu zapewnia rozległą cyfrową przestrzeń, pozwalającą stworzyć najbardziej produktywne osobiste stanowiska pracy. Jeszcze więcej wizualnych możliwości zapewnia niezwykle intuicyjna konfiguracja pracy w trybie wieloekranowym z bardzo wąskimi ramkami i funkcją łączenia kilku urządzeń w łańcuch z wykorzystaniem wyjścia DisplayPort.
Komunikujący się z otoczeniem za pośrednictwem wysokowydajnego złącza USB typu C o mocy 90 W oraz wyposażony we wbudowaną sieć LAN model EA272Q staje się w pełni funkcjonalnym koncentratorem dokującym. Wystarczy pojedynczy kabel, aby podłączyć notebooka / komputer PC do monitora i jednocześnie zasilić urządzenie dzięki temu przestrzeń robocza pozostanie wolna od plątaniny kabli, a ilość odpadów elektronicznych zostanie ograniczona do minimum. Działające w trybie ciągłym funkcje ukierunkowane na ekologię pozwalają zaoszczędzić do 30% energii podczas pracy wyświetlacza dzięki zastosowaniu technologii czujników, które automatycznie zmniejszają jasność lub wyłączają zasilanie w zależności od scenariuszy użytkowania urządzenia.
W trosce o dobre samopoczucie użytkownika podstawę wyświetlacza o regulowanej wysokości 150 mm oraz funkcje związane z ergonomią można z łatwością dostosowywać do indywidualnych potrzeb, a technologie ograniczania emisji niebieskiego światła oraz eliminacji migotania zapewniają przyjemny dla oka komfort i ochronę wzroku.
Korzyści
| Informacje o produkcie | |
| Etykieta energetyczna | |
| TCO Certified | Tak |
| Model |
MultiSync EA272Q |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 27'' |
| Typ matrycy | TFT IPS (IPS) |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Plamka matrycy | 0.233 mm |
| Rozdzielczość | 2560 x 1440 (QHD) |
| Czas reakcji | 6 ms |
| Jasność | 350 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Kontrast dynamiczny | 7 000:1 |
| Częstotliwość pozioma min. | 31.5 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 94 kHz |
| Częstotliwość pionowa min. | 56 Hz |
| Częstotliwość pionowa max. | 75 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 2 x DisplayPort 1 x RJ-45 LAN 1 x 3,5 mm minijack 1 x HDMI 1 x USB (Type C) 4 x USB 3.1 |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Tak |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Zakres regulacji wysokości | 150 mm |
| Certyfikaty | Energy Star RoHS TCO |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 27 W |
| Klasa energetyczna | C |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość (maks.) | 528 mm |
| Wysokość z podstawą | 378 mm |
| Szerokość | 611.8 mm |
| Głębokość z podstawą | 250 mm |
| Waga | 5.8 kg |
| Waga z podstawą | 9.2 kg |
| Oznaczenia | |