Monitor 34 cale 34B2U3600CH Curved VA HDMIx2 DP HAS USB-C RJ45 KVM
Symbol: 34B2U3600CH/00
Dostępność: 12 szt.
Cena: 2311.20 Cena przed promocją: 2568.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 34B2U3600CH/00
Dostępność: 12 szt.
Cena: 2311.20 Cena przed promocją: 2568.00 -10%
Rata 0% już od: / mc
34B2U3600CH
Przełącznik Smart KVM idealnie nadaje się do przełączania między źródłami bez utraty jakości obrazu. Funkcje takie jak USB-C i wysuwana kamera internetowa z Windows Hello zapewniają wydajność i wygodę, których oczekujesz.
| Informacje o produkcie | |
| Etykieta energetyczna | |
| TCO Certified | Tak |
| Model |
34B2U3600CH |
| Proporcje obrazu | 21:9 |
| Przekątna ekranu | 34'' |
| Typ matrycy | VA |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 333.72 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 797.22 mm |
| Plamka matrycy | 0.23175 mm |
| Rozdzielczość | 3440 x 1440 |
| Zakrzywienie ekranu | 1500 R |
| Czas reakcji | 4 ms |
| Jasność | 350 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 3 500:1 |
| Częstotliwość odświeżania | 120 Hz |
| Częstotliwość pozioma min. | 30 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 190 kHz |
| Częstotliwość pionowa min. | 48 Hz |
| Częstotliwość pionowa max. | 120 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Gniazda we/wy | 1 x RJ-45 LAN 4 x USB 3.2 Type-A Gen 1 2 x USB 3.2 Type-C Gen 1 2 x HDMI 1 x DisplayPort 1 x Audio out |
| Kensington Security Slot | Tak |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Tak |
| Mikrofon | Tak |
| Pivot | Nie |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Zakres regulacji wysokości | 180 mm |
| Certyfikaty | eyesafe 2.0 EPEAT CE EAC TUV UKCA RoHS TCO CB FCC (jeśli nie ma podanej klasy) CEC ICES 003 TCO Edge Energy Star EMF |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 20 W |
| Klasa energetyczna | D |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 369 mm |
| Wysokość z podstawą | 602 mm |
| Szerokość | 807 mm |
| Głębokość | 107 mm |
| Głębokość z podstawą | 287 mm |
| Waga | 7.82 kg |
| Waga z podstawą | 10.401 kg |
| Pozostałe parametry |
|
| Oznaczenia | |