Monitor 27 cali Modern MD272UPSW LED/UHD/Flat/60Hz/biały
Symbol: Modern MD272UPSW
Dostępność: 30 szt.
Cena: 1650.60 Cena przed promocją: 1834.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: Modern MD272UPSW
Dostępność: 30 szt.
Cena: 1650.60 Cena przed promocją: 1834.00 -10%
Rata 0% już od: / mc
Modern MD272UPSW
Żyj mądrze, a nie ciężko
Dzięki 27-calowemu, inteligentnemu monitorowi 4K UHD z serii Modern MD272UPSW Google TV Smart Monitor możesz płynnie prowadzić swój streaming na różnych platformach korzystając z aplikacji Multi-Platform Streamer Prime, a także zwiększyć swoją produktywność dzięki bezprzewodowemu przesyłaniu sygnału wideo i funkcjom Multi Control.
*Mysz i klawiatura są sprzedawane oddzielnie.
Rozrywka, którą kochasz.
Z niewielką pomocą Google.
Google TV gromadzi w jednym miejscu filmy, programy i inne treści ze wszystkich subskrypcji. Potrzebujesz inspiracji? Uzyskaj wyselekcjonowane rekomendacje, użyj potężnego wyszukiwania Google, aby znaleźć interesujący Cię materiał wideo w ponad 10 000 platform lub przeglądaj setki bezpłatnych kanałów. A dzięki spersonalizowanym profilom każdy z użytkowników może korzystać z usługi w sposób dostosowany do jego potrzeb.
Streaming sygnału wideo z telefonu
Łatwe przesyłanie filmów, materiałów wideo, prezentacji i pokazów, zdjęć oraz innych materiałów bezpośrednio z telefonu lub tabletu na inteligentny monitor dzięki technologii Google Cast.
Jedna konfiguracja na wszystkich urządzeniach dzięki funkcji Multi Control
Funkcje Multiview i Multi Control pozwalają na zarządzanie dwoma urządzeniami z jednego ekranu za pomocą jednego zestawu urządzeń peryferyjnych. W ten sposób możesz zwiększyć wydajność swojej pracy wielozadaniowej.
Stwórz własne domowe biuro
Łatwy dostęp do narzędzi zwiększających produktywność lub możliwość bezproblemowego, zdalnego łączenia się z komputerem za pomocą aplikacji dostępnych na monitorze.
Transmisja na żywo na różnych platformach
Korzystaj z wbudowanej aplikacji Multi-Platform Streamer Prime, aby łatwo i płynnie udostępniać jednocześnie swoje treści wideo na żywo na wielu platformach.
Lepsze wrażenia w grach dzięki 4K UHD i Dolby Audio
Zanurz się w grze dzięki rozdzielczości 4K UHD oraz technologii Dolby Audio. Ciesz się wciągającymi wrażeniami. System Dolby Audio oferuje takie tryby jak Standardowy, Kinowy i tryb Muzyki, które dostosowane są do różnych scenariuszy i preferencji użytkownika.
Zielona konstrukcja
Dziękujemy za to, że razem z nami ratujesz planetę
Firma MSI jest zaangażowana w łagodzenie wpływu swojej działalności biznesowej na środowisko poprzez ekologiczną produkcję i zrównoważone zarządzanie łańcuchem dostaw.
Monitory z serii Modern MD272 spełnia różne wymagania energetyczne, na przykład produkty te są zgodne z normami Energy Star, ErP Lot 6, CEL i MEPS...itd. po to, aby zmniejszyć zużycie energii, poprawić wydajność i chronić naszą jedyną planetę.
| Informacje o produkcie | |
| Etykieta energetyczna | |
| Model |
Modern MD272UPSW |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 27'' |
| Typ matrycy | TFT IPS (IPS) |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 335.664 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 596.736 mm |
| Plamka matrycy | 0.1554 mm |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 (4K/UHD) |
| Czas reakcji | 4 ms |
| Jasność | 300 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Gniazda we/wy | 1 x HDMI 1 x USB (Type C) 1 x DisplayPort 2 x USB 2.0 1 x RJ-45 LAN 1 x 3,5 mm minijack |
| Kensington Security Slot | Tak |
| Bluetooth | Tak |
| WiFi | Tak |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Tak |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Zakres regulacji wysokości | 110 mm |
| Certyfikaty | Energy Star |
| Standard VESA | 75 x 75 |
| Pobór mocy | 26 W |
| Klasa energetyczna | F |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Biały |
| Wysokość z podstawą | 413.4 mm |
| Szerokość | 613.5 mm |
| Głębokość z podstawą | 201.8 mm |
| Waga | 6.3 kg |
| Oznaczenia | |