Mobilna myjka ciśnieniowa KARCHER OC Handheld Compact - 1.328-120.0
Symbol: 1.328-120.0
Dostępność: 18 szt.
Cena: 479.44 Cena przed promocją: 532.71 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 1.328-120.0
Dostępność: 18 szt.
Cena: 479.44 Cena przed promocją: 532.71 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Żółty |
| Składany uchwyt | Tak |
| Filtr wody | Tak |
| Zakres ciśnienia | Wysokie ciśnienie |
| Źródło zasilania | Akumulator |
| Połączenie zaciskowe akcesorów | Tak |
| Długość węża | 5 m |
| Układ | Kompaktowy |
| Napięcie baterii | 7,2 V |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Wysokość produktu | 186 mm |
| Głębokość produktu | 254 mm |
| Waga produktu | 800 g |
| Szerokość produktu | 71 mm |
| Czas ładowania | 3 h |
| Ciśnienie robocze (max) | 15 bar |
| Regulowane ciśnienie | Tak |
| Czas pracy | 12 min |
| Tempo maksymalnego przepływu | 150 l/h |
| Czas pracy z funkcją ECO | 30 min |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,8 kg |
| Dołączony wąż | Tak |
| Butelka dołączona | Tak |
| Kabel USB w zestawie | Tak |
| Dysza rotacyjna | Tak |
| Szerokość | 235mm |
| Długość | 218mm |
| Wysokość | 136mm |
• Nie używać myjki ciśnieniowej w pobliżu źródeł wody bez odpowiedniego zabezpieczenia przed porażeniem prądem.
• Regularnie sprawdzać stan kabla zasilającego i wtyczki, aby uniknąć ryzyka porażenia elektrycznego.
• Nie kierować strumienia wody w stronę osób, zwierząt lub delikatnych powierzchni.