Młot udarowy SDS+ 1250W FME1250K Stanley
Symbol: FME1250K-QS
Dostępność: 13 szt.
Cena: 633.98 Cena przed promocją: 704.42 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: FME1250K-QS
Dostępność: 13 szt.
Cena: 633.98 Cena przed promocją: 704.42 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Żółty |
| Miękki uchwyt | Tak |
| System szybkiego uwalniania | Tak |
| Bieg wsteczny | Tak |
| Dłutowanie | Tak |
| Wiercenie | Tak |
| Regulowana prędkość | Tak |
| Wiercenie udarowe | Tak |
| Moc pobierana | 1250 W |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Waga produktu | 5,4 kg |
| Średnica wiertła w betonie (max) | 4 cm |
| Średnica wiertła w drewnie (max) | 4 cm |
| Średnica wiertła w metalu (max) | 1,3 cm |
| Prędkość znamionowa (min) | 0 RPM |
| Prędkość znamionowa | 850 RPM |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS08: Substancje rakotwórcze\mutagenne |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Szerokość | 320mm |
| Długość | 130mm |
| Wysokość | 420mm |
• Nie używaj urządzenia bez odpowiedniego sprzętu ochronnego (np. okulary ochronne, nauszniki).
• Przechowuj urządzenie z dala od zasięgu dzieci.
• Urządzenie należy wyłącznie utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi elektroodpadów.