Maszynka do strzyżenia WAHL 3027683 MultiCut Animal
Symbol: 3027683
Dostępność: 6 szt.
Cena: 282.95 Cena przed promocją: 314.39 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 3027683
Dostępność: 6 szt.
Cena: 282.95 Cena przed promocją: 314.39 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Praca na mokro i sucho | Nie / Tak |
| Szerokość nożyka | 4 cm |
| Minimalna długość włosa | 0,8 mm |
| Maksymalna długość włosa | 22 mm |
| Długość kabla | 2,4 m |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kategoria | Dla psa |
| Kategoria produktu | Strzyżarka |
| Nadaje się do rodzajów sierści | Sierść o średniej długości |
| Nadaje się do rodzajów sierści | Gładka (krótka) sierść |
| Prędkość obrotowa silnika | 7200 RPM |
| Zasilanie sieciowe | Tak |
| Wysokość produktu | 178 mm |
| Grzebień | Tak |
| Olej w komplecie | Tak |
| Szczoteczka do czyszczenia | Tak |
| Ilość dostępnych nasadek | 7 |
| Szerokość | 90mm |
| Długość | 160mm |
| Wysokość | 255mm |