Maszynka do strzyżenia psów 3027683
Symbol: 3027683
Dostępność: 26 szt.
Cena: 275.40 Cena przed promocją: 306.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 3027683
Dostępność: 26 szt.
Cena: 275.40 Cena przed promocją: 306.00 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
Multicut Corded Clipper
Łatwa pielęgnacja w domu
| Informacje o produkcie | |
| Zastosowanie | Całe ciało |
| Zasilanie | Sieciowe |
| Min. długość strzyżenia (włosy) | 0.8 mm |
| Maks. długość strzyżenia (włosy) | 22 mm |
| Stosowanie na sucho | Tak |
| Stosowanie na mokro | Nie |
| Długość przewodu zasilającego | 2.4 m |
| Szerokość ostrza | 40 mm |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Wielokolorowy |
| Wymiary |
178 x 46 x 84 mm |
| Waga | 0.466 kg |
| Oznaczenia | |