MONTIS UCHWYT DO MONITORA MT014 ELBRUS / CZARNY
Symbol: MT014
Dostępność: 2 szt.
Cena: 131.65 Cena przed promocją: 146.28 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: MT014
Dostępność: 2 szt.
Cena: 131.65 Cena przed promocją: 146.28 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Prosty montaż | Tak |
| Materiał obudowy | Żelazo |
| Produkt wykonany z materiałów pochodzących z recyklingu | Tak |
| Głębokość opakowania | 425 mm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Waga wraz z opakowaniem | 2,16 kg |
| Wysokość opakowania | 305 mm |
| Szerokość opakowania | 510 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Uchwyt VESA w zestawie | Tak |
| Zawiera zacisk | Tak |
| Zestaw do montażu | Tak |
| Zarządzanie okablowaniem | Tak |
| Regulowana głębokość | Tak |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Typ regulacji wysokości | Sprężyna gazowa |
| Regulacja pochylenia | Tak |
| Grubość blatu (min) | 1 cm |
| Liczba obsługiwanych wyświetlaczy | 1 |
| Maksymalna wielkość ekranu | 81,3 cm (32") |
| Maksymalny udźwig | 8 kg |
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 100 mm |
| Interfejs do montażu panelu | 75 x 75 |
| Typ montażu | Śrubowy |
| Minimalna wielkość ekranu | 33 cm (13") |
| Typ mocowania | Biurko |
| Grubość blatu (max) | 8,5 cm |
| Odpowiedni dla telewizji | Tak |
| Szerokość | 405mm |
| Długość | 294mm |
| Wysokość | 126mm |