MONITOR LG LED 31,5" 32UQ850V-W
Symbol: 32UQ850V-W
Dostępność: 10 szt.
Cena: 2444.26 Cena przed promocją: 2715.84 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 32UQ850V-W
Dostępność: 10 szt.
Cena: 2444.26 Cena przed promocją: 2715.84 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Biały |
| Pozycjonowanie na rynku | Dom |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Zużycie energii w trybie energooszczędnym | 0,5 W |
| Typ zasilacza | Zewnętrzny |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | G |
| AMD FreeSync | Tak |
| Technologia eliminująca migotanie obrazu | Tak |
| Przewody | USB Type-C |
| Przewody | DisplayPort |
| Przewody | USB Type-A to Micro USB Type-B |
| Przewody | HDMI |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 5 ms |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Typ HD | 4K Ultra HD |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Podświetlenie LED | Tak |
| Przekątna ekranu | 32" |
| Kąt widzenia w poziomie | 178° |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 px |
| Kolory wyświetlacza | 1.073 billionów kolorów |
| Typ matrycy | IPS |
| Rozmiar plamki | 0,1554 x 0,1554 mm |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | DisplayHDR 400 |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | HDR Effect |
| Typ pomiaru czasu reakcji | GTG (Gray to Gray) |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 2000:1 |
| Gama kolorów DCI-P3 | 98% |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia wyświetlacza | LED |
| Wbudowana kamera/aparat | Nie |
| Oś obrotu | Tak |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Standard VESA | Tak |
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 100 mm |
| Regulacja pochylenia | Tak |
| Wbudowany USB hub | Tak |
| HDMI | Tak |
| Wyjście na słuchawki | Tak |
| Maksymalne zasilanie USB | 90 W |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 1850789 |
| Szerokość | 210mm |
| Długość | 505mm |
| Wysokość | 815mm |
• Monitor należy ustawić na płaskiej i stabilnej powierzchni, aby uniknąć przewrócenia i uszkodzenia.
• Nie wolno demontować obudowy monitora, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem.
• Przed czyszczeniem odłącz monitor od źródła zasilania.