MILL Żel do prania tkanin UNIWERSALNY 3l, 60 prań
Symbol: MILL Żel UNIWERSALNY
Dostępność: 30 szt.
Cena: 31.14 Cena przed promocją: 34.60 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: MILL Żel UNIWERSALNY
Dostępność: 30 szt.
Cena: 31.14 Cena przed promocją: 34.60 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Typ produktu | Kapsułki do prania |
| Przeznaczenie | Uniwersalne |
| Skład | 15-30% anionowe środki powierzchniowo czynne |
| Skład | <5% niejonowe środki powierzchniowo czynne</td> |
| Skład | Środki konserwujące (Methylchloroisothiazolinone / Methylisothiazolinone) |
| Skład | Kompozycja zapachowa |
| Automatyka prania | Tak |
| Pojemność | 3 l |
| Materiał | Żel |
| Piktogram(y) zagrożenia | Zagrożenie dla środowiska |
| Piktogram(y) zagrożenia | Drażniące lub szkodliwe |
| Piktogram(y) zagrożenia | Korozja |
| Szerokość | 355mm |
| Długość | 80mm |
| Wysokość | 160mm |
• Substancje niebezpieczne dla środowiska - nie wyrzucać do zwykłego śmietnika.
• Unikać kontaktu ze skórą i oczami.
• Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.