MIAMOR Ragout Royale z cielęciną - mokra karma dla dorosłego kota - 100 g
Dostępność: 30 szt.
Cena: 4.72
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 30 szt.
Cena: 4.72
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Wiek zwierzęcia | Dorosły |
| Rodzaj opakowania | Saszetka |
| Rodzaj opakowania | Puszka |
| Rodzaj zwierzęcia | Kot |
| Smak karmy | Cielęcina |
| Główny smak | Cielęcina |
| Zakres wagowy | 0 g - 200 g |
| Waga produktu | 100 g |
| Rasa kota | Każda rasa |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Brak szczególnych potrzeb |
| Dodatkowe cechy | Zdrowie ogólne |
| Seria | MIAMOR Ragout Royale |
| Kategoria | Dla kota |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Efekty zdrowotne | Zdrowie ogólne |
| Kategoria produktu | Karma mokra |
| Wielkość rasy | Odpowiednie dla wszystkich ras |
| Ilość | 1 |
| Zawartość witaminy E | 15 mg/kg |
| Bez konserwantów | Tak |
| Włókna surowe | 0,5% |
| Bezglutenowe | Tak |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Zawartość tłuszczu | 5% |
| Bez cukru | Brak danych |
| Wartość energetyczna (na 100 g) | 82 kcal |
| Zawartość cynku | 18 mg/kg |
| Popiół surowy | 2,5% |
| Zawartość witaminy D3 | 250 IU/kg |
| Zawartość wilgoci | 82% |
| Zawartość miedzi | 1 mg/kg |
| Bez soi | Tak |
| Szerokość | 90mm |
| Długość | 138mm |
| Wysokość | 15mm |
• Nie przekraczać zalecanej dawki dziennej.
• Produkt należy przechowywać w chłodnym i suchym miejscu.
• Po otwarciu przechowywać w lodówce i zużyć w ciągu 48 godzin.