MEDIA-TECH BEZPRZEWODOWY MASAŻER RAMION MT6533
Symbol: MT6533
Dostępność: 2 szt.
Cena: 223.21 Cena przed promocją: 248.01 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: MT6533
Dostępność: 2 szt.
Cena: 223.21 Cena przed promocją: 248.01 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Właściwe wykorzystanie | Szyja |
| Kolor produktu | Szary |
| Liczba programów | 2 |
| Funkcja ciepła | Tak |
| Regulacja intensywności | Tak |
| Ilość prędkości | 3 |
| Liczba stref masażu | 1 |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Rodzaj baterii | Litowa |
| Rodzaj zasilania | Bateria |
| Pojemność baterii | 2200 mAh |
| Moc | 24 W |
| Napięcie baterii | 7,4 V |
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowany |
| Bezprzewodowy | Tak |
| Głębokość produktu | 195 mm |
| Szerokość produktu | 235 mm |
| Wysokość produktu | 155 mm |
| Waga produktu | 1,3 kg |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szerokość | 246mm |
| Długość | 146mm |
| Wysokość | 160mm |