MAXELL CR2032 Bateria specjalistyczna 2 szt.
Symbol: 12238500
Dostępność: 30 szt.
Cena: 5.48 Cena przed promocją: 6.09 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 12238500
Dostępność: 30 szt.
Cena: 5.48 Cena przed promocją: 6.09 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Rodzaj opakowania | Blister |
| Ilość dołączonych baterii | 2 szt. |
| Rozmiar baterii | CR2032 |
| Napięcie baterii | 3 V |
| Typ obsługiwanych baterii | Jednorazowa bateria |
| Rodzaj baterii | Litowa |
| Rozmiar baterii | Guzik/moneta |
| Szerokość | 120mm |
| Długość | 80mm |
| Wysokość | 3mm |
• Nie wrzucaj do ognia - grozi to wybuchem.
• Nie połykaj baterii - grozi to poważnym uszkodzeniem zdrowia.
• Baterie należy utylizować w specjalnie przeznaczonych do tego punktach.