EVERACTIVE BATERIE ALKALICZNE PRO ALKALINE AA, LR6, SHRINK 4 SZT, 1250 MAH, WYSOKA WYDAJNOŚĆ, LR6PRO4T
Symbol: LR6PRO4T
Dostępność: 44 szt.
Cena: 5.98 Cena przed promocją: 6.64 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: LR6PRO4T
Dostępność: 44 szt.
Cena: 5.98 Cena przed promocją: 6.64 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Szerokość produktu | 14,5 mm |
| Waga produktu | 22 g |
| Wysokość produktu | 50,5 mm |
| Napięcie baterii | 1,50 V |
| Pojemność baterii | 3000 mAh |
| Czas eksploatacji baterii | 10 lat(a) |
| Typ obsługiwanych baterii | Jednorazowa bateria |
| Ilość dołączonych baterii | 4 szt. |
| Rozmiar baterii | Cylindryczny |
| Szerokość | 57mm |
| Długość | 15mm |
| Wysokość | 51mm |
• Nie połykaj baterii - grozi to poważnym uszkodzeniem zdrowia.
• Baterie należy utylizować w specjalnie przeznaczonych do tego punktach.
• Nie wrzucaj do ognia - grozi to wybuchem.