MAXELL Bateria litowa LITHIUM CR2016 2 szt. 3V
Symbol: MAXELL CR2016 2PCS BLIST
Dostępność: 30 szt.
Cena: 5.48 Cena przed promocją: 6.09 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: MAXELL CR2016 2PCS BLIST
Dostępność: 30 szt.
Cena: 5.48 Cena przed promocją: 6.09 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Waga produktu | 1,7 g |
| Wysokość produktu | 1,6 mm |
| Średnica | 2 cm |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -20 - 85 °C |
| Rodzaj opakowania | Blister |
| Ilość w opakowaniu | 2 |
| Pojemność baterii | 90 mAh |
| Rodzaj baterii | Lithium-Manganese Dioxide (LiMnO2) |
| Łatwy w użyciu | Tak |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Rozmiar baterii | CR2016 |
| Napięcie baterii | 3 V |
| Typ obsługiwanych baterii | Jednorazowa bateria |
| Szerokość | 120mm |
| Długość | 4mm |
| Wysokość | 80mm |
• Baterie należy utylizować w specjalnie przeznaczonych do tego punktach.
• Nie wrzucaj do ognia - grozi to wybuchem.
• Nie połykaj baterii - grozi to poważnym uszkodzeniem zdrowia.