MACLEAN UCHWYT NA 3 MONITORY, SPRĘŻYNA GAZOWA, 17"-27", 2-8KG, CZARNY MC-137
Symbol: MC-137
Dostępność: 4 szt.
Cena: 192.04 Cena przed promocją: 213.38 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: MC-137
Dostępność: 4 szt.
Cena: 192.04 Cena przed promocją: 213.38 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 100 mm |
| Interfejs do montażu panelu | 75 x 75 mm |
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ produktu | Uchwyt do monitora |
| Materiał obudowy | Stal |
| Maksymalna wielkość ekranu | 68,6 cm (27") |
| Minimalna wielkość ekranu | 43,2 cm (17") |
| Liczba ramion | 3 |
| Sprężyna gazowa | Tak |
| Ilość obsługiwanych urządzeń | 3 |
| Możliwość regulacji stopnia nachylenia | Tak |
| Maksymalny udźwig | 8 kg |
| Szerokość | 425mm |
| Długość | 125mm |
| Wysokość | 292mm |