MACLEAN LISTWA ZASILAJĄCA PRZEDŁUŻACZ5 GNIAZD + 3XUSB, 110-240V AC 50/60HZ, 2.1A MAX 2500W, 1,5M, BIAŁA MCE395 W
Symbol: MCE395 W
Dostępność: 1 szt.
Cena: 30.13 Cena przed promocją: 33.48 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: MCE395 W
Dostępność: 1 szt.
Cena: 30.13 Cena przed promocją: 33.48 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Podświetlenie | Tak |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Liczba gniazd | 5x F, 3x USB A |
| Przeznaczenie | Wewnętrzna |
| Długość kabla | 1,5 m |
| Kolor produktu | Biały |
| Maksymalne obciążenie | 2500 W |
| Szerokość | 366mm |
| Długość | 128mm |
| Wysokość | 48mm |
• Nie przeciążać listwy zasilającej.
• Przechowywać z dala od dzieci.
• Nie stosować w wilgotnym środowisku.