MACLEAN LISTWA ZASILAJĄCA, PRZEDŁUŻACZ 4 GNIAZDA + 3XUSB, 110-240V AC 50/60HZ, 2.1A MAX 2500W, 3M, BIAŁA MCE393 W
Symbol: MCE393 W
Dostępność: 4 szt.
Cena: 33.53 Cena przed promocją: 37.26 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: MCE393 W
Dostępność: 4 szt.
Cena: 33.53 Cena przed promocją: 37.26 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Długość kabla | 3 m |
| Przeznaczenie | Wewnętrzna |
| Liczba gniazd | 4x F, 3x USB A |
| Maksymalne obciążenie | 2500 W |
| Kolor produktu | Biały |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Szerokość | 265mm |
| Długość | 182mm |
| Wysokość | 51mm |
• Nie przeciążać listwy zasilającej.
• Przechowywać z dala od dzieci.
• Nie stosować w wilgotnym środowisku.