ESPERANZA LISTWA ZASILAJĄCA 6 GN. WYŁĄCZNIK 3M CZARNA ELK218K
Symbol: ELK218K
Dostępność: 20 szt.
Cena: 29.77 Cena przed promocją: 33.08 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ELK218K
Dostępność: 20 szt.
Cena: 29.77 Cena przed promocją: 33.08 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Format wtyczki zasilającej | Pleciony |
| Długość kabla | 3 m |
| Kolor produktu | Czarny |
| Przeznaczenie | Wewnętrzna |
| Ochrona dzieci | Tak |
| Typy wyjść AC | Typu E |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 250 V |
| Maksymalna moc wejściowa | 3680 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Maksymalne natężenie prądu | 16 A |
| Głębokość produktu | 50 mm |
| Szerokość produktu | 325 mm |
| Wysokość produktu | 45 mm |
| Waga produktu | 550 g |
| Ilość gniazd sieciowych | 6 x gniazdo sieciowe |
| Szerokość | 140mm |
| Długość | 75mm |
| Wysokość | 405mm |