MACLEAN LISTWA ZASILAJĄCA, PRZEDŁUŻACZ 3 GNIAZDA + 3XUSB, 110-240V AC 50/60HZ, 2.1A MAX 2500W, 1,5M, BIAŁA MCE394 W
Symbol: MCE394 W
Dostępność: 5 szt.
Cena: 29.05 Cena przed promocją: 32.28 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: MCE394 W
Dostępność: 5 szt.
Cena: 29.05 Cena przed promocją: 32.28 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Maksymalne obciążenie | 2500 W |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Podświetlenie | Tak |
| Przeznaczenie | Wewnętrzna |
| Długość kabla | 1,5 m |
| Liczba gniazd | 3x F, 3x USB A |
| Kolor produktu | Biały |
| Szerokość | 281mm |
| Długość | 128mm |
| Wysokość | 45mm |
• Przechowywać z dala od dzieci.
• Nie stosować w wilgotnym środowisku.
• Nie przeciążać listwy zasilającej.