MACLEAN LISTWA ZASILAJĄCA 6 GNIAZD Z WYŁĄCZNIKIEM 1,5M MCE225
Symbol: MCE225
Dostępność: 5 szt.
Cena: 31.01 Cena przed promocją: 34.45 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: MCE225
Dostępność: 5 szt.
Cena: 31.01 Cena przed promocją: 34.45 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Bezpiecznik | Tak |
| Typy wyjść AC | Typu F |
| Kolor produktu | Czarny |
| Długość kabla | 1,5 m |
| Obrotowe gniazdko AC | Nie |
| Typ wtyczki zasilającej | Type F (CEE 7/4) |
| Przeznaczenie | Wewnętrzna |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Maksymalna moc wejściowa | 2300 W |
| Ilość gniazd sieciowych | 6 x gniazdo sieciowe |
| Szerokość | 345mm |
| Długość | 50mm |
| Wysokość | 95mm |
• Nie przeciążać listwy zasilającej.
• Przechowywać z dala od dzieci.
• Nie stosować w wilgotnym środowisku.