MACLEAN GNIAZDKO PRĄDOWE, POCZWÓRNE Z WYŁĄCZNIKIEM, NÓŻKĄ STABILIZUJĄCĄ, TYPU E, 2X2,5A, 2X16A MCE224 E/B
Symbol: MCE224 E/B
Dostępność: 4 szt.
Cena: 31.06 Cena przed promocją: 34.51 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: MCE224 E/B
Dostępność: 4 szt.
Cena: 31.06 Cena przed promocją: 34.51 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Prąd znamionowy | 16 A |
| Liczba gniazd | 4 (2 płaskie + 2 z uziemieniem) |
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ wtyczki | Typ E (FR) |
| Maksymalne obciążenie | 2x2,5A, 2x16A |
| Materiał wykonania | tworzywo sztuczne |
| Ilość | 1 |
| Szerokość | 155mm |
| Długość | 85mm |
| Wysokość | 140mm |