Listwa zasilająca ENERGENIE EG-PSU3F-01 (3 x Typ E; 10 A; 0,6m; kolor czarny)
Symbol: EG-PSU3F-01
Dostępność: 49 szt.
Cena: 19.43 Cena przed promocją: 21.59 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: EG-PSU3F-01
Dostępność: 49 szt.
Cena: 19.43 Cena przed promocją: 21.59 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | RoHS |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Wartość nominalna napięcia wejściowego | 230 V |
| Typy wyjść AC | C13 panel |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Ilość gniazd sieciowych | 3 x gniazdo sieciowe |
| Pobór szczytowy, tryb powszechny | 10 A |
| Waga produktu | 145 g |
| Długość kabla | 0,6 m |
| Szerokość produktu | 42 mm |
| Wysokość produktu | 38 mm |
| Głębokość produktu | 175 mm |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Głębokość opakowania | 330 mm |
| Szerokość opakowania | 50 mm |
| Wysokość opakowania | 40 mm |
| Liczba dołączonych produktów | 1 szt. |
| Wtyczka | C14 panel |
| Typ gniazda | E |
| Szerokość | 240mm |
| Długość | 50mm |
| Wysokość | 90mm |
• Przechowywać z dala od dzieci.
• Nie stosować w wilgotnym środowisku.
• Nie przeciążać listwy zasilającej.