Latarka ręczna diodowa LED Luminator FL-3300R IPX4 USB-C
Symbol: FL-3300R
Dostępność: 5 szt.
Cena: 175.50 Cena przed promocją: 195.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: FL-3300R
Dostępność: 5 szt.
Cena: 175.50 Cena przed promocją: 195.00 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Informacje o produkcie | |
| Typ | Ręczna |
| Źródło światła | 1 x LED |
| Strumień świetlny | 3300 lm |
| Zasięg | 220 m |
| Czas pracy na baterii/bateriach | 65 h |
| Klasa szczelności | IPx4 |
| Funkcje specjalne |
|
| Zasilanie | Akumulator |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary |
102 x 41 mm |
| Waga | 200 g |
| Pozostałe parametry |
|
| Oznaczenia | |